NimaNet Sözleşme Ve Belgeler

Gizlilik Ve Güvenlik Sözleşmesi

NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. internet sitesinin gizlilik poliçesi ve ziyaretçilerin güvenliği konuları hakkında bilgi sahibi olun.

NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. internet sitesine hoş geldiniz. www.nimanet.com.tr sitesi NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ.'ye aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

NİMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ. servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için aşağıdaki erişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz:

Nima Bilişim Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi
SOĞUKSU MAH. FEVZİPAŞA CAD.75/B ALAŞEHİR / MANİSA
TEL: 0 236 653 32 70 / E-MAİL: info@nimanet.com.tr
WEB: www.nimanet.com.tr

Ederinden Fazla Fatura Ödemeye Son!

profit